



Covorul Glomma Linen din colecția Isfahan este o expresie a rafinamentului discret și a eleganței naturale.
Cu o paletă de culori inspirată de nuanțele calde ale inului, acest covor adaugă un aer de calm și sofisticare în orice încăpere.
Designul său subtil, cu motive delicate, evocă o atmosferă de liniște și armonie, fiind ideal pentru spații care îmbină tradiția cu modernitatea.
Fie că îl așezi într-un living contemporan sau într-un dormitor clasic, Glomma Linen se integrează perfect, oferind un fundal elegant și primitor.
Este mai mult decât un simplu covor; este o piesă de artă care aduce echilibru și stil în locuința ta, transformând fiecare pas într-o experiență plăcută și reconfortantă.
Covor produs din 100% lana nevopsita din Noua Zeelanda
*termen de livrare stabilit dupa plasarea comenzii
Optiune deschidere colet
Plata ramburs la livrare
Suport telefonic - 0755 065 915Compozitie: 100% lana din Noua Zeelanda
Greutate: 2500 g/m2
Densitate: 460 800
Inaltimea Plusului: 8 mm
Tara de origine: Polonia
Produsul este greu inflamabil, tratat in acest sens
Tratat anti-molii
Atenuare buna a sunetului in camere
Are propietati anti-statice (este usor de aspirat)
Un produs de inalta calitate si durabilitate
Isfahan este o colectie speciala de covoare fabricata din lana 100% Noua Zeelanda.
Covoarele Isfahan de la Startdecor sunt pufoase, moi si de asemenea, durabile. Foarte rezistente la mucegai, sunt caracterizate de o sensibilitate foarte scazuta la decolorare, murdarie și abraziune.